Strona główna

Instalacje alarmowe

Czy chcesz mieć spokojne wakacje?

Pomyśl, ile to razy martwiłeś się w czasie urlopu czy w Twojej firmie, w domu, wszystko gra? Wizja zbitego okna, wyważonych drzwi, skradzionego towaru potrafi zniszczyć nawet najwspanialsze wakacje. I chociaż tłumaczysz sobie, że na pewno nie spotkało Cię takie nieszczęście to i tak się martwisz.

Ale jest na to sposób i zaraz powiem Ci jaki. Dzięki technicznym rozwiązaniom będziesz mógł spokojnie wypoczywać w Twoim ulubionym miejscu nie martwiąc się o Twój dobytek, który od teraz będzie naprawdę bezpieczny.

Pierwszy, najprostszy sposób, to instalacja alarmowa. Kiedy intruz spróbuje naruszyć Twoją własność zostanie uruchomiony alarm. Hałas, jaki wywołuje syrena jest dla przeciętnego człowieka nie do zniesienia, a gdy włamywacz stara się działać po cichu poziom dźwięku skutecznie go przepłoszy.

Dobrze, pozbyliśmy się intruza, ale skąd Ty masz wiedzieć, że ktoś próbował okraść firmę, która daje utrzymanie Tobie i Twoim pracownikom? Na szczęście Twoja instalacja alarmowa może Cię poinformować telefonicznie. Może też poinformować agencję ochrony mienia, która natychmiast pojawi się na miejscu zdarzenia by zabezpieczyć miejsce.

A co jeśli chciałbyś po prostu sprawdzić, czy wszystko w firmie jest OK? Jedna kamera może załatwić sprawę. A jeśli w Twojej firmie jest już internet to nic nie stoi na przeszkodzie abyś oglądał obraz z kamery siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu.

Instalacje alarmowe Zielona Góra Instalacje alarmowe Zielona Góra

Możesz pomyśleć, że alarmy, kamery, to wszystko nie dla Ciebie, niepotrzebny wydatek. Ale pamiętaj, wciąż będziesz się zamartwiał zarażając swoim strachem najbliższych. Pozwól, że coś zaproponuję: jeśli jesteś z Zielonej Góry lub z okolic przyjadę do Ciebie i zupełnie bez zobowiązań przygotuję dla Ciebie wycenę. Na koniec chciałbym, powiedzieć Ci o kilku korzyściach wynikających z posiadania alarmu:

Mam nadzieję, że to, o czym Ci powiedziałem pomogło w podjęciu decyzji. Wszystkie instalacje wykonuję na sprawdzonych, najlepszych w swojej klasie podzespołach.

Oferta dla Ciebie

Instalacje alarmowe:

  • Instalacja systemów alarmowych,
  • instalacja systemów telewizji przemysłowej,
  • instalacja systemów kontroli dostępu.

Kontakt: Radosław Rudziński +48 602 581402, biuro@brodex.pl

portfolio

© 2013 BRODEX | tel. +48 602 581402 | email: biuro@brodex.pl